Avvi Transport Hakkında

AVVİ Uluslararası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri kendi araçlarıyla Rusya’nın tüm Şehirlerine karayolu taşımacılık hizmeti vermek amacıyla 1996 yılında tüm Rusya’ya Karayolu , Deniz ve havayolu hizmeti veren %100 kendi sermayesi ile, lojistik hizmetini ve tedarik zincirini iyi bilen yöneticilerin ve hizmet sağlayıcıların güç birliği ile kurulmuştur. Firmamızın kendi araç filosu ile İstanbul, Bursa ve Moskova’da depolarımız mevcuttur. Yeni ve yenilenen, takip sistemi ile 24 saat izlenebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız,, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Hangi ürünleri taşıyoruz?

Tekstil ve tekstil hammaddeleri olmak üzere Deri, Ayakkabı, Mobilya, Makine, İnşaat malzemeleri , Makine Parçaları, Plastik Ürünler, Otomotiv Ürünleri ve benzeri ürünlerin tamamını taşımaktayız. (Soğuk hava zinciri ürünleri taşımıyoruz.) Tam Tır , Parsiyel ve Kargo bazında taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Img

Tam Tır , Parsiyel ve Kargo bazında taşıma hizmetimiz mevcuttur. Bunun yanında; Depolama hizmeti, Hava yolu taşımacılığı, Deniz yolu taşımacılığı, Kara yolu taşımacılığı gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

slider

KARAYOLU TAŞIMACILIK

Kara Yolu Taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri sunmaktadır


Daha Fazla
Img

DENİZ YOLU TAŞIMACILIK

Başta Türkiye limanları olmak üzere Avrupa ve Çin Halk Cumhuriyetinden Rusya hattında konteynır taşımacılığı yapmaktayız.

Daha Fazla
Img

HAVA YOLU TAŞIMACILIK

En güvenilir standartlarda, En kısa sürede teslimat anlayışında süreklilik esaslarında çalıştığımız hava yolu firmamız ile Rusya’nın her noktasına hizmet vermekteyiz.

Daha Fazla

NEDEN AVVİ TRANSPORT?

20 yıllık hizmet deneyimi ve %100 müşteri memnuniyeti ile hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmeti!

Size Özel Teklif İsteyin